Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 Muzyczna Biblioteka Naxosa

 

Firma Naxos jest jednym z wiodących wydawców muzyki klasycznej na płytach CD na świecie. Katalog Naxos stanowi jedyną w swoim rodzaju encyklopedię muzyki, można zaryzkować twierdzenie, że jest to w chwili obecnej najobszerniejszy wybór nagrań muzyki poważnej.

Biblioteka Muzyczna Naxosa umożliwia przesłuchiwanie na komputerze podłączonym do internetu całego katalogu nagrań firmy.

Nauczyciele, wykładowcy, studenci i uczniowie, ci którzy mają dostęp do biblioteki, mogą przesłuchiwać bez ograniczeń zawartość Biblioteki w szkole, w biurze, w sali wykładowej oraz w domu na prywatnym komputerze.
Biblioteka Muzyczna Naxosa jest nieocenioną pomocą w zajęciach dydaktycznych, w zapoznawaniu się z muzyką poszczególnych kompozytorów.

Istnieje możliwość jednoczesnego dostępu do Biblioteki na wielu stanowiskach odsłuchowych.

Zawartość Biblioteki:
 
  1. Biblioteka Muzyczna Naxosa zawiera ponad 220 tysięcy utworów muzycznych (ścieżek)
  2. Ponad 15 tysięcy płyt CD
  3. Kompletne katalogi firm Naxos i Marco Polo plus wybrane tytuły z innych firm, np. Hungaroton, BIS, CPO i innych
  4. Około 7 tysięcy kompozytorów
  5. Co miesiąc jest dodawanych średnio 40 nowych płyt
Biblioteka zawiera również bardzo rozbudowany i wartościowy dział edukacyjny (w języku angielskim), np. życie i twórczość wielkich kompozytorów, teorię muzyki klasycznej, historię muzyki, libretta wybranych oper.
Biblioteka Muzyczna Naxosa zawiera praktycznie cały najpopularniejszy repertuar muzyki poważnej.
Biblioteka Muzyczna Naxosa umożliwia wyszukiwanie dzieł poszczególnych kompozytorów i płyt, przesłuchiwania ich w całości lub fragmentów utworów. W zależności od szybkości łącza internetowego możliwy jest odsłuch z jakością zbliżoną do płyt CD.

W chwili obecnej możliwe jest zapoznanie się z zawartością poprzez zalogowanie się na stronie Biblioteki na czas 15 minut.

Możliwy jest również bezpłatny dostęp próbny dla klientów instytucjonalnych ( np. biblioteki, szkoły) do Biblioteki Muzycznej Naxosa na jedno lub wiele stanowisk na okres do 3 miesięcy.

W razie zainteresowania tą propozycją prosimy o kontakt z naszą firmą w celu ustalenia szczegółów technicznych dostępu do Biblioteki Muzycznej Naxosa.
Cena za całoroczny dostęp do Biblioteki wynosi około 150 Euro za stanowisko odsłuchowe. Możliwe są rabaty w przypadku wykupu większej ilości stanowisk odsłuchowych.
Aktualności
Pierwsza solowa płyta Mariusza Kwietnia

 
Podstrony:  1  2  3  4  5 
 
 Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.